Hledáme pracovníky | Ke stažení | Mapa webu | Výměna odkazů

Nakládací technika

A K T U A L I T Y
 • AKCE - VRATA A DVEŘE ROKU 2011

  cena od 17.900,- Kč

  V rámci této akce Vám nabízíme vrata s pohonem pod názvem RenoMatic a to v rozměrech 2375 x 2125 mm nebo 2500 x 2125 mm.
  Při nákupu zboží v rámci této akce dosáhnete SLEVU až 25 – 30% z běžných cen.
 • AKCE - DOMOVNÍ DVEŘE HÖRMANN

  cena 23.900.- Kč

  Domovní ocelové dveře Hörmann RenoDoor 75 s polyuretanovou izolací 45mm v atraktivním rozměru 1100 x 2100 mm včetně hliníkové zárubně s přerušeným tepelným mostem a kováním. Osminásobně zajištěno otočným západkovým zámkem. Možno dodat rozměr na míru.
 • AKCE – PROSTOROVÝ MODUL SIEMENS

  v hodnotě 6.800,- Kč

  Ke každému tepelnému čerpadlu Hotjet Vám nyní zdarma dodáme bezdrátový prostorový modul SIEMENS QAA78.610/509 přijímač/vysílač AVS71.390/109.
  Modul získáte ZDARMA.
 • AKCE – AUTOMATICKÁ ZÁVORA BARRA

  v hodnotě 16.900,- Kč

  Robustní automatická elektromechanická dopravní závora pro průjezd až 6m s bílým lakovaným trubkovým 5m dlouhým ramenem včetně reflexních nálepek a úchytu s výztuhou. Dále obsahuje mikroprocesorovou řídící jednotkou; možnost nastavení automatického zavírání, doba otevření/zavření.

Nakládací můstky

Nakládací můstky Nakládací můstky jsou promyšleným řešením pro přesné vyrovnání rozdílů mezi ložnými plochami různých nákladních automobilů a nakládacích ramp. S využitím nakládacích můstků je možné náklad naložit do nákladního automobilu i vyložit jediným vodorovným pohybem. Robustní ocelová konstrukce s platformou odolnou proti zkroucení bez problémů vyrovnává boční sklon automobilu i u nerovnoměrného nákladu.Katalog ve formatu PDF

Spolehlivá hydraulika se 2 zvedacími válci a jedním válcem pro klín zvládá všechny situace, snadno se obsluhuje a je především bezpečná. Neboť tyto nakládací můstky jsou vybaveny automatickými ventily nouzového zastavení ve zvedacích válcích. Ty nakládací můstek bleskově zajistí. To je důležité, když nákladní automobil odjede příliš brzy s ještě zatíženou platformou.

Předsazené komory

Předsazené komory Předsazené komory se umisťují před haly. To znamená, že hala je plně využitelná až po vnější stěny. Předsazené komory jsou vždy dobrým rozhodnutím, když haly nepřipouštějí instalaci vnitřních ramp není možný příjezd k rampám.

Kompletní předsazená komora se skládá z podesty s nakládacím můstkem, obložení stěn a stropu a nakládacího otvoru s těsnicím límcem. Ve spojení s tepelně izolovanými průmyslovými vraty se doporučují předsazené komory zejména pro překládání zboží citlivého na teplotu.

Katalog ve formatu PDF

Těsnící límce

Těsnící límce Těsnící límce chrání překládané zboží před povětrnostními vlivy, šetří náklady na energii, zabraňují průvanu a tím výpadkům pracovníků v důsledku nemocí. V kombinaci s nakládací můstky jsou nákladné přístřešky a přístavby ramp nadbytečné. Plachtové těsnicí límce se přizpůsobí každé velikosti nákladního automobilu a jsou proto univerzálně použitelné.
Katalog ve formatu PDF

Kvalitní horní a postranní plachty namontované na pozinkovaném vtlačitelném rámu poskytují stabilní, pružnou konstrukci odolnou proti roztržení. Plachty a díly rámu jsou vyrobeny pro pohodlnou montáž jako šroubovatelné jednotlivé prvky. Proto je i výměna bezproblémová a cenově příznivá. Rozsáhlý program doplňují nafukovací těsnící límce a polštářové těsnicí límce pro speciální použití.


Garážová vrata Průmyslová vrata Nakládací technika Požární uzávěry
Klimatizace Artel Vratová technika firmy HORMANN Klimatizace HOT JET tepelná čerpadla LG tepelná čerpadla Regulus klimatizace sinclair tepelná čerpadla TOSHIBA
    © Golden Gates mont, s. r. o. - všechny změny vyhrazeny
aktualizace: 10. května 2011