Hledáme pracovníky | Ke stažení | Mapa webu | Výměna odkazů

Požární uzávěry

A K T U A L I T Y
 • AKCE - VRATA A DVEŘE ROKU 2011

  cena od 17.900,- Kč

  V rámci této akce Vám nabízíme vrata s pohonem pod názvem RenoMatic a to v rozměrech 2375 x 2125 mm nebo 2500 x 2125 mm.
  Při nákupu zboží v rámci této akce dosáhnete SLEVU až 25 – 30% z běžných cen.
 • AKCE - DOMOVNÍ DVEŘE HÖRMANN

  cena 23.900.- Kč

  Domovní ocelové dveře Hörmann RenoDoor 75 s polyuretanovou izolací 45mm v atraktivním rozměru 1100 x 2100 mm včetně hliníkové zárubně s přerušeným tepelným mostem a kováním. Osminásobně zajištěno otočným západkovým zámkem. Možno dodat rozměr na míru.
 • AKCE – PROSTOROVÝ MODUL SIEMENS

  v hodnotě 6.800,- Kč

  Ke každému tepelnému čerpadlu Hotjet Vám nyní zdarma dodáme bezdrátový prostorový modul SIEMENS QAA78.610/509 přijímač/vysílač AVS71.390/109.
  Modul získáte ZDARMA.
 • AKCE – AUTOMATICKÁ ZÁVORA BARRA

  v hodnotě 16.900,- Kč

  Robustní automatická elektromechanická dopravní závora pro průjezd až 6m s bílým lakovaným trubkovým 5m dlouhým ramenem včetně reflexních nálepek a úchytu s výztuhou. Dále obsahuje mikroprocesorovou řídící jednotkou; možnost nastavení automatického zavírání, doba otevření/zavření.

Protipožární gravitační posuvná vrata - T30, T90, jedno a dvoukřídlá

Protipožární posuvná vrata Pro všechny úseky v objektu dodáváme v závislosti na zatížitelnosti ohněm spolehlivá gravitační protipožární posuvný uzávěr, odpovídající danému provozu a potenciálním rizikům - řešení v jedno nebo dvoukřídlém provedení - a pro bezpečné únikové a záchranné cesty navíc také s funkcí ochrany proti kouři.

Pro průchod osob a průjezd vozíků nebo menších dopravních vozů jsou nabízena gravitační protipožární posuvná vrata s integrovanými dveřmi. Další přednost gravitačních protipožárních posuvných vrat: Panelové plechy jsou celoplošně slepeny s výplní a tvoří tak zvlášť jednotný celkový vzhled.

Dodáváme v těchto požárních odolnostech: EW30, EW60, EW90, EW120, EI30, EI60, EI90, EI120.

Montážní údaje ve formátu PDF

Katalog ve formatu PDF

Požární uzávěry roletové textilní

Textilní roletové požární uzávěry jsou používány k oddělování a zabezpečení únikových cest, nechráněných dveřních a vstupních systémů a slouží k ochraně osob a majetku. Textilní požární roletové uzávěry jsou velmi nenáročné na prostor.

Celkově jsou za normálních okolností svinuty v krytu, který je umístěn tak, aby nenarušoval prostor a nepřekážel běžnému provozu (obvykle nad podhledem). Protipožární roletový uzávěr textilní nevyžaduje ani žádný větší prostor po stranách otvoru, jako např. u posuvných dveří a vrat. Nenáročnost se projevuje i v zatížení stavebních konstrukcí.

Typy textilních protipožární uzávěrů:

vertikální protipožární textilní uzávěr

vertikální protipožární textilní uzávěr

horizontální textilní uzávěr pro stropní prostupy

horizontální textilní uzávěr pro
stropní prostupy

vertikální sekční (na roh) textilní uzávěr pro stropní prostupy

vertikální sekční (na roh) textilní uzávěr pro stropní prostupy

Požární ocelové rolovací uzávěry

Dodáváme ocelové požární roletové uzávěry, které splňují náročné požadavky na požární odolnost a plní samozřejmě i bezpečnostní funkci. Nabízíme široký výběr požárních ocelových rolovacích uzávěrů od svisle posuvných po horizontálně shrnovací, v mnoha rozměrech a typech požární odolnosti.Garážová vrata Průmyslová vrata Nakládací technika Požární uzávěry
Klimatizace Artel Vratová technika firmy HORMANN Klimatizace HOT JET tepelná čerpadla LG tepelná čerpadla Regulus klimatizace sinclair tepelná čerpadla TOSHIBA
    © Golden Gates mont, s. r. o. - všechny změny vyhrazeny
aktualizace: 10. května 2011